Úterý 23. července 2024
 
 

 
Předobjednávka Eduard srpen 2024
20.6.2024 
    Do pátku, 28. června přijímáme předobjednávky na modely Bf 109E-4 (1:32), Bf 109G-6/AS (1:48), P-51B Mustang "Birdcage canopy" (1:48) a P-51D Mustang "Aces Of The Eighth" (DualCombo) (1:72), které jsou novinkami firmy Eduard na měsíc srpen 2024 (viz.Novinky). Po tomto datu je akce platná stále, ale bez záruky dostupnosti modelu k datu uvedení na trh. Na předobjednané modely je stanovena sleva 3%. Uvedené ceny jsou bez této slevy, která bude promítnuta až po učinění objednávky. Ceny jsou předpokládané a v době uvedení modelů na trh se mohou změnit. Pokud dojde ke zvýšení ceny, pak Vás vyzveme k jejímu potvrzení nebo zamítnutí a tím stornování modelu z objednávky. V případě nižší ceny ji snížíme automaticky.
Předobjednávka Trumpeter, Hobby Boss, I Love Kit červenec 2024
20.6.2024 
    Do pátku 28. června příjímáme předobjednávky na novinky červenec 2024 od firem Trumpeter, Hobby Boss a I Love Kit - položky označené Předobjednávka Trumpeter/Hobby Boss/I Love Kit červenec 2024 (sleva 3%) (viz.Novinky). Po tomto datu je akce platná stále, ale bez záruky dostupnosti modelu k datu uvedení na trh. Na předobjednané modely je stanovena sleva 3%. Uvedené ceny jsou bez této slevy, která bude zpětně promítnuta až po učinění objednávky. Ceny jsou předpokládané a v době uvedení modelů na trh se mohou změnit. Pokud dojde ke zvýšení ceny, pak Vás vyzveme k jejímu potvrzení nebo zamítnutí a tím stornování modelu z objednávky. V případě nižší ceny ji snížíme automaticky.
Předobjednávka Trumpeter, Hobby Boss, I Love Kit květen-červen 2024
7.5.2024 
    Do pondělí 13. května příjímáme předobjednávky na novinky květen-červen 2024 od firem Trumpeter, Hobby Boss a I Love Kit - položky označené Předobjednávka Trumpeter/Hobby Boss/I Love Kit květen-červen 2024 (sleva 3%) (viz.Novinky). Po tomto datu je akce platná stále, ale bez záruky dostupnosti modelu k datu uvedení na trh. Na předobjednané modely je stanovena sleva 3%. Uvedené ceny jsou bez této slevy, která bude zpětně promítnuta až po učinění objednávky. Ceny jsou předpokládané a v době uvedení modelů na trh se mohou změnit. Pokud dojde ke zvýšení ceny, pak Vás vyzveme k jejímu potvrzení nebo zamítnutí a tím stornování modelu z objednávky. V případě nižší ceny ji snížíme automaticky.
Provozní novinky eshopu
9.4.2024 
    Do našeho eshopu jsme zařadili dvě nové sekce. Sekci Akční nabídka, kde najdete zboží v akci za zvýhodněnou cenu. Nabízené množství je jen v omezeném množství. Pokud vaše objednávka bude obsahovat větší množství kusů než je v akci, počet kusů automaticky snížíme na maximální možný počet. Druhá sekce Zpět v nabídce obsahuje zboží, které se vrátilo zpět do naši nabídky a můžete si jej objednat.
Předobjednávka Trumpeter, Hobby Boss, I Love Kit duben 2024
19.3.2024 
    Do pátku 12. dubna příjímáme předobjednávky na novinky duben 2024 od firem Trumpeter, Hobby Boss a I Love Kit - položky označené Předobjednávka Trumpeter/Hobby Boss/I Love Kit duben 2024 (sleva 3%) (viz.Novinky). Po tomto datu je akce platná stále, ale bez záruky dostupnosti modelu k datu uvedení na trh. Na předobjednané modely je stanovena sleva 3%. Uvedené ceny jsou bez této slevy, která bude zpětně promítnuta až po učinění objednávky. Ceny jsou předpokládané a v době uvedení modelů na trh se mohou změnit. Pokud dojde ke zvýšení ceny, pak Vás vyzveme k jejímu potvrzení nebo zamítnutí a tím stornování modelu z objednávky. V případě nižší ceny ji snížíme automaticky.
 

Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Napište do níže umístěného políčka svoje jméno uživatele a my Vám zašleme nové heslo na e-mail zadaný při registraci.
  Jméno uživatele:
 

Chcete-li nakupovat v našem internetovém obchodě a využívat všech jeho výhod, pak se musíte zaregistrovat.

Fw 190D-9
Plastikové modely - Letadla
(1:48) Eduard
457,-
Spitfire Mk.XVI High Back
Plastikové modely - Letadla
(1:48) Eduard
651,-
Bf 109G-6 Erla
Plastikové modely - Letadla
(1:48) Eduard
457,-
Archív novinek

 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
 
© 2005 René Duží - Na12Hodině.cz